Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. PRZEDSZKOLE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ WYMARZONY LIZAK"

Przedszkolaki otrzymały dyplomy konkursu : Mój wymarzony lizak . Wszystkim za ich dodatkową pracę serdecznie gratulujemy .

"Skąd się biorą produkty ekologiczne"

"Skąd się biorą produkty ekologiczne" to temat ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi promowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną . Zajęcia przybliżyły przedszkolakom sposoby produkcji zdrowej żywności.

BAL

Dnia 5.02. 2021 w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy .
Trzeba przyznać , że nasze dzieci stanęły na wysokości zadania i przebrały się w różne postacie z bajek .
Zabawy i tańce dostarczyły wiele radości . Dodatkową atrakcją były strzelające konfetti i serpentyny .
Wszyscy bawili się doskonale .

Przedszkolaki w akcji Razem na święta

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w programie Razem na święta organizowany przez MEN. W ramach akcji wykonaliśmy kartki świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu oraz wsparliśmy schronisko dla zwierząt.

Przedszkolaki dekorują choinkę w UG Jemielno

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki wykonały łańcuch i ozdoby na choinkę do Urzędu Gminnego w Jemielnie.

Kubusiowi przyjaciele natury

Po raz kolejny przedszkolaki z Punktu przedszkolnego biorą udział w programie edukacyjnym Kubusiowi przyjaciele natury.

Czyste powietrze wokół nas

Czyste powietrze wokół nas - Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Państwową Inspekcję Sanitarną.