Szkoła Podstawowa w Irządzach

Szkoła Podstawowa w Irządzach

56-209 Jemielno

Irządze 27

Tel: (65) 544-62-87

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 90676
  • Do końca roku: 263 dni
  • Do wakacji: 74 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Irządzach

Irządze 27, 56-209 Jemielno

Telefon/fax: ( 0 65 ) - 544- 62 - 87

  

wydarzenia szkolne

Sie gra sie ma...Playroom z wyobraźni!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji Sie gra sie ma... Playroom z wyobraźni!.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły, absolwentom i przyjaciołom naszej szkoły za oddane głosy na naszą świetlicę.
Dzięki temu otrzymaliśmy nagrodę II stopnia zestaw gier Hasbro dla Świetlicy, które z pewnością umilą nam czas i rozwiną naszą wyobraźnię.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie klasy 3 tańczyli w rytmie ulubionych piosenek . Było bardzo wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i dostarczyła wielu emocji.

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021

Dzisiaj obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Hasło akcji, „Działajmy razem!”, nabiera w tym roku szczególnego znaczenia, gdyż jedynie wspólny wysiłek  zarówno dorosłych – rodziców i profesjonalistów jak i samych dzieci i młodzieży zapewnić może bezpieczeństwo w czasie zintensyfikowanego korzystania z sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.

Zapraszamy do zapozania się i korzystania z materiałów edukacyjnych. Wystarczy kliknąć baner DBI 2021 na stronie głównej lub ten link. SaferInternet 

Dodatkowe informacje znajdziecie na:   Dzień Bezpiecznego Internetu - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dziś odbyło się Pasowanie na czytelnika uczniów klasy 1. Dzieci odwiedziły bibliotekę, wypożyczyły pierwsze książki i otrzymały wyprawkę czytelniczą "Moje pierwsze abecadło"  W ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek” realizowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka.

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

Najmodsi uczniowie z okazji dorocznego Święta Babci i Dziadka przygotawali piękne laurki, którymi obdarują bliskie im osoby. Dołączamy do nich  życzenia zdrowie, radości, pociechy z wnucząt i uśmiechu.

Podsumowanie akcji RAZEM NA ŚWIĘTA

Uczniowie naszej szkoły za aktywny udział w akcji RAZEM NA ŚWIĘTA otrzymali dyplom.

Święta tuż, tuż...

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia z tej okazji uczniowie poprzedzili ten piekny czas wieloma działaniami.

W przedszkolu  wspólnymi siłami dzieci wykonały łańcuch choinkowy, który ozdobił drzewko bożonarodzeniowe w Urzędze Gminy w Jemielnie. Włączyli się do akcji Razem na święta i wraz z klasa trzecią  szkoły podstawowej przygotawały kartki świąteczne z życzeniami, które wysłane zostały do podopiecznych w Domu Pomocy we Wronńcu oraz sąsiadów.

Zatroszczyły się również o zwierzęta i zgromadziły prezent w postaci karmy.

W szkole podstawowej tradycyjnie odbył się Szkolny Konkurs Świąteczny . W 17 edycji konkursu uczniowie przygotoawli prace plastyczne w kilku kategoriach: kartka bożonarodzeniowa,  dekoracja świąteczna, ilustracja kolędy. 

http://www.zsirzadze.szkolnastrona.pl/art,969,przedszkolaki-w-akcji-razem-na-swieta

http://www.zsirzadze.szkolnastrona.pl/art,963,przedszkolaki-dekoruja-choinke-w-ug-jemielno

http://www.zsirzadze.szkolnastrona.pl/art,965,akcja-razem-na-swieta

http://www.zsirzadze.szkolnastrona.pl/art,964,xvii-szkolny-konkurs-swiateczny

 

 

Akcja RAZEM NA ŚWIĘTA

W ramach akcji Razem na święta uczniowie klasy trzeciej przygotowali kartki świąteczne, które przekażą swoim sąsiadom.